azizcfpx.com

Matlamat Anda Hala Tuju Kita
It is currently 23 Dec 2014, 05:16

All times are UTC + 8 hours

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Bengkel Pengurusan Kewangan Komprehensif
PostPosted: 08 Aug 2008, 21:19 

En Aziz,

Adakah En. Aziz salah seorang penceramah Bengkel ini ataupun terlibat dalam Bengkel ini?

Woksyop Pengurusan Kewangan Peribadi Komprehensif
Tarikh : 23 Ogos 2008 @ Sabtu
Masa : 9pagi - 1 tghari
Penceramah : Seorang Perancang Kewangan Bertauliah bersama Tim Pengurusan Kewangan dan penceramah jemputan dari bank/syarikat kewangan terpilih.
Yuran : RM 50 seorang

Isikandungan ceramah :
1. Pengurusan aliran tunai
2. Pelaburan & Persaraan
3. Perlindungan Takaful dan Pendidikan Anak-anak
4. Cukai & Zakat
5. Wasiat

Daftar sekarang! Tempat terhad untuk 30 orang sahaja.
Tarikh tutup pendaftaran dan pembayaran pada 20 hb Ogos 2008.
Bayaran boleh di buat ke Maybank Akaun No.: 166010076954 atas nama

1. Nama penuh :
2. Emel :
3. No. Tel :

Profile  

Post subject: Re: Bengkel Pengurusan Kewangan Komprehensif
PostPosted: 08 Aug 2008, 21:34 
Site Admin

Salam Siti,

Minta maaf kerana saya TIADA KENA MENGENA dengan Bengkel yg dinyatakan di atas itu. Mugkin itu KLON saya kot. Setahu saya Perancang Kewangan/Penasihat Pelaburan yg bertauliah HANYA DILESENKAN OLEH SURUHANJAYA SEKURITI. Mereka itu tauliah Surahanjaya PENCIPLAK kot. Hati2 kerana ramai anasir2 yg tidak bertanggungjawab akan cuba mempengaruhi dan memutarbelitkan keadaan utk kepentingan mereka. Mereka TAMAK dan HANYA MEMIKIRKAN PULANGAN yg boleh mereka perolehi drpd kegiatan mereka yg tidak bermoral dan berniat jahat. AWAS. Mereka tidak pandang bulu. Kalau boleh mereka ngap, tak kira siapa, mereka akan melahapkannya.

Ingin saya ingatkan SEKALI LAGI bahawa, AMARAN: Berhati-hati dengan program ala Aziz Ibrahim CFP yang ditawarkan oleh pihak yang tidak berlesen dan tidak bertanggungjawab. Aziz Ibrahim CFP tidak akan bertanggungjawab ke atas segala akibat yang bakal dihadapi.

aziz cfp

Profile  

PostPosted: 11 Aug 2008, 16:49 
Site Admin

Salam fasza77,

CMS bila2 masa boleh buat, cuma SMS Kak Lin TAPI di Putrajaya. Bengkel di Penang, Insyaallah akan diadakan(itu kalau En. Bad kita tak batalkan program). Tapi tarikhnya 30 Ogos, esoknya pula puasa. Hemm... Mugkin tak lama di Penang. Tapi di Putrajaya dibuka mungkin hanya utk seminggu dalam puasa. Itu pun sebab nak "clear" CMS. Saya pun nak ibadat juga. Nanti ada yg komplain saya ni tak puasa dan tak sembahyang. Sesetengah manusia hipokrit dan laknat yg lebih tahu dan bijak drpd yg maha Esa.

Jadi sebelum terlewat saya nak ucapkan pada fasza77 dan seluruh muslimin dan muslimat selamat menyambut bulan Ramadhan dan selamat berpuasa. Semoga ibadat kita semua diterima Allah S.W.T.

aziz cfp

Profile  

PostPosted: 14 Aug 2008, 02:13 

En Aziz,
admin wrote:
CMS bila2 masa boleh buat, cuma SMS Kak Lin TAPI di Putrajaya. Bengkel di Penang, Insyaallah akan diadakan(itu kalau En. Bad kita tak batalkan program). Tapi tarikhnya 30 Ogos, esoknya pula puasa. Hemm... Mugkin tak lama di Penang. Tapi di Putrajaya dibuka mungkin hanya utk seminggu dalam puasa. Itu pun sebab nak "clear" CMS. Saya pun nak ibadat juga. Nanti ada yg komplain saya ni tak puasa dan tak sembahyang. Sesetengah manusia hipokrit dan laknat yg lebih tahu dan bijak drpd yg maha Esa.

aziz cfp

orang2 sperti tu sekarang ni sibuk dok jual ubat penguat nafsu dan nak jadi muda forever. Dunia, dunia. Bukan main kutok En Aziz, tapi sekarang... Esok entah apa nak dijual. Jual .... kot. Dah kuat.... dan muda.... Ya, rabi...

Profile  

PostPosted: 03 Sep 2008, 23:44 

So Cik Siti...
Apa citer tentang financial talk tuh... Konvensional ke, agen UT or insurance yg bagi..? Kalau derang, nak jual case je tuh... hehehehe..

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 8 hours